Behance یک وب سایت است که به سفارش طراحی کاراکتر می دهد کارهای خود را نشان دهند. این بستر اغلب برای به دست آوردن محبوبیت ، الهام گرفتن و دنبال کردن روندها در زمینه هنری مورد علاقه خود استفاده می شود. طراحان شخصیت که کار خود را در Behance بارگذاری می کنند وماً نمی خواهند خدمات خود را بفروشند. با این حال ، با نمایش آثار خود ، هنرمندان به رسمیت شناخته می شوند و مهارت های خود را به طور غیر مستقیم ارتقا می بخشند.

با بانک اطلاعاتی عظیم آثار هنری Behance ، می توانید به راحتی طراح شخصیتی مناسب را انتخاب کنید که سبک آن کاملاً متناسب با نیازهای پروژه شما باشد. در حالی که سیستم ارتباطی برای پذیرش معاملات ، پیوست کردن پرونده ها ، و غیره یا حتی امتیاز دادن به یک هنرمند خاص برای کارشان طراحی نشده است ، می توانید به راحتی با طراح شخصیتی که چشم شما را جلب کرده است تماس بگیرید ، در تماس باشید و مکاتبات را در جای دیگر انجام دهید.

علاوه بر این ، Behance به همراه Adobe با نام Adobe Talent خدمات برتر ارائه می دهد. این سرویس به شما امکان می دهد شغل و استعداد خود را در بین 5 میلیون خلاق استخدام کنید.

دریبل

Dribbble یک وب سایت جامعه طراحی است که هزاران استعداد از جمله طراحان شخصیت را جمع می کند. با انجام مرور روزانه خود ، می توانید طراحانی را که از جمعیت متمایز است شناسایی کنید و با این افراد تماس بگیرید. این پلتفرم همچنین خدمات حق بیمه ای را برای استخدام طراحان ارائه می دهد و این روند می تواند به دو طریق انجام شود:

شما یک موقعیت باز می کنید و Dribbble با طراحانی که آماده دریافت فرصت شغلی جدید هستند تماس خواهد گرفت. سپس طراحان علاقمند به موقعیت باز شما با شما تماس می گیرند.
شما به یک بانک اطلاعاتی از طراحان دسترسی پیدا می کنید ، به شما امکان می دهد برای طراحانی که بیشترین ملاک شما را با معیارهای شما دارند ، پیدا کنید ، با آنها تماس بگیرید و با آنها مشارکت کنید
استودیو کاراکتر طراح
استودیوهای متعددی وجود دارد که زمینه فعالیت آنها دقیقاً روی طراحی شخصیت متمرکز است. تا کنون ، این مطمئن ترین گزینه از همه است. و از آنجا که معمولاً ، استودیوها بیشتر از فریلنسرها شارژ می شوند ، شما از قابلیت اطمینان ، حرفه ای ، خدمات و پشتیبانی مشتری ، استانداردهای کیفیت ، بازپرداخت ، مستندات قانونی و عوامل بیشتری که برای ایمنی شما به عنوان مشتری کار می کنند ، برخوردار هستید. از آنجا که نمی توانیم ، اگر تصمیم به استخدام یک آژانس گرفتید ، فقط چند گزینه برای شما ذکر خواهیم کرد. از این گذشته ، درخواست نقل قول رایگان است ، بنابراین می توانید پیشنهادات توسط استودیوهای مختلف را به راحتی مقایسه کنید.

FastCharactions

https://maktabtv.com/Courses/character-design/

 

FastCharactions یک استودیوی طراحی طلسم است. با سفارش یک طلسم ، مفاهیم و تجدید نظر در نامحدود ، انتقال حق چاپ ، تضمین برگشت پول ، مفاهیم 2-3 هنرمند مختلف و حتی ویژگی های بیشتر دریافت می کنید. آژانس یک نمونه کاراکتر نمونه را ارائه می دهد که می توانید به صورت رایگان بارگیری کنید و از کیفیت محصول ایده ای بدست آورید. شما طلسم را در 3 سبک دریافت می کنید: طرح کلی ، سیاه و سفید ، رنگ ، و همچنین در قالب های بردار و پرونده شطرنجی.

SOSFective

SOSFactory یک استودیوی طراحی است که ارائه طلسم شرکت ها و ایجاد شخصیت را به همراه سایر خدمات طراحی ارائه می دهد. تصویرگر آژانس مطالعات موردی مفیدی را ارائه کرده است تا به شما نشان دهد که کل روند ارتباطات و کار چگونه پیش می رود. همچنین می توانید فیلم هایی از روند طراحی وی و گالری پروژه های انجام شده را مشاهده کنید.

MLJarmin

MLJarmin Illustrations یک استودیو برای طراحی طلسم های شخصیت ، طراحی لوگو و تصاویر است. این هنرمند در پشت استودیو برای هر سه دسته خدمات ارائه شده ، مطالعات موردی و پیش نمایش پروژه را ارائه داده است. هر مطالعه موردی شامل اطلاعاتی در مورد خود پروژه و نظرات خود هنرمند در مورد نحوه انجام روند کار است.

GraphicMama
خدمات طراح شخصیت گرافیک

GraphicMama یک استودیوی طراحی گرافیک حرفه ای است که در زمینه طراحی شخصیت ، تصاویر دلخواه و الگوهای عروسکی Adobe Character Animator طراحی شده است. تنوع گسترده ای از شخصیت های کارتونی با کیفیت بالا از پیش ساخته (بیش از 500 مورد) را خواهید یافت که هر یک در مجموعه ای از نکات احساسی ، مضامین مفهومی ، نمایش های ارائه شده و نمایش های با پیش زمینه قرار می گیرند. علاوه بر این ، می توانید یک طراحی شخصیت دلخواه یا طرح طلسم سفارش دهید. با همه حق چاپ به شما منتقل می شود.

خلاصه ،
شما در مورد طراحان شخصیت طیف وسیعی از گزینه ها و فرصت ها را دارید. تنوع استعدادها در آنجا غیرقابل انکار است ، بنابراین هنگام انتخاب ، ابتدا باید اولویت های خود را پاک کنید. امیدواریم که با این پست مفید بوده باشیم. اگر می خواهید نظر خود را به اشتراک بگذارید ، خوشحال می شویم که در نظرات زیر خطی را برای ما رها کنید.

بالا-شخصیت-طراحی-روند-برای-2019-مقاله-خواندن

اشتراک گذاری
 
 
 


برخی از کاراکترها را به تصاویر خود اضافه کنید
شخصیت های کارتونی ، بسته های طراحی ، تصویرگری ، پیش زمینه و موارد دیگر .

مرور کردن


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


کارگاه آنلاین هر روز بیا Tasomi Shop واردات و تعمیر دستگاه های کارتخوان، پوز سیار ، ثابت و اندرویدی Dawn دانلود سیو بازی ها زعفران اخذ اقامت گرجستان با خريد ملک و سرمايه گذاري در گرجستان حساب رسی فروشگاه بهترین فایل