تنوع طراحان شخصیت این روزها بسیار زیاد است. و سفارش طراحی کراکتر کار سختی است اما به راحتی می توانید در بین میلیون ها پیشنهاد ، اوراق بهادار ، و پروفایل های موجود در آنجا گم شوید. قبل از اینکه به جستجوی بهترین طراح شخصیت برای پروژه خود بشتابید ، بسیار مهم است که اولویت های خود را پاک کنید: بودجه ، کیفیت موردنظر خود ، بازه زمانی تحویل با شما خوب است و سایر نیازهای خاص مانند سبک ، تکنیکها ، قالبها و غیره در این مقاله به چندین گزینه خواهیم پرداخت که هرکدام دارای جوانب مثبت و منفی هستند. بنابراین ، بیایید بیشتر از وقت خود را هدر ندهید و به فرصت های خود بیفزایید.

شبکه های آزاد
شبکه های آزاد یک راه حل مناسب و مقرون به صرفه برای کسانی است که به دنبال یک طراح شخصیت هستند تا بتوانند مقدار مشخصی از کار را برای آنها انجام دهند. تنوع طراحان در این شبکه ها ممکن است دید گسترده تری به شما ارائه دهد. با این حال ، ممکن است برای برخی از شما تصمیم گیری در میان صدها استعداد ، گیج کننده باشد. خطر دریافت کار با کیفیت پایین همیشه وجود دارد اما سلام ، شما ممکن است چیزی را که حتی بیشتر از قیمت آن است ، دریافت کنید. توصیه ما این است که در صورت عدم رضایت از نتیجه ، مستقلین را استخدام کنید که حداقل یک تجدید نظر و ضمانت پس انداز پول ارائه دهند. بیایید از طریق برخی از شبکه های اصلی مستقل برای طراحان شخصیت بگذریم:

پنجر

Fiverr سکویی است که بطور اختصاصی برای فریلنسرها ایجاد شده است و این امکان را برای شما فراهم می کند تا خدمات خود را بصورت آنلاین بفروشند. وب سایت مانند کاتالوگ مترجمان آزاد که قبلاً نمایه خود را با اطلاعات مورد نیاز شما برای تصمیم گیری پر کرده اند ، کار می کند. این بدان معنی است که قبل از تماس با یک طراح شخصیت آزاد ، شما می توانید نمونه کارها ، قیمت ها ، رتبه بندی ها ، بازخورد سایر مشتریان و غیره را ببینید.

Fiverr برای کسانی که به دنبال راه حل های مقرون به صرفه هستند مناسب است. هنگامی که اامات خود را در موتور جستجوی وب سایت وارد کنید ، لیستی از مترجمان آزاد مطابق با معیارهای خود دریافت خواهید کرد. این بستر به شما امکان می دهد درخواست ، دریافت و پذیرش نقل قول ، پرداخت ، دریافت محصول نهایی خود و به طور کلی - تمام مکاتبات مورد نیاز خود را در یک مکان انجام دهید ، از ابتدا تا پایان.

کار کردن

Upwork یک شبکه مستقل است که به شما کمک می کند تا به حرفه ای های زیادی برسید. وقتی به دنبال طراح شخصیت هستید ، می توانید:

یا شغلی را توصیف نیازهای خاص پروژه شما را ارسال کنید ، و سپس لیستی از طراحان شخصیتهای بالقوه را که با معیارهای شما مطابقت دارند دریافت کنید ،
یا در عوض ، استعدادها را مرور کرده و سپس توسط خود یک طراح شخصیت تماس بگیرید
اولین رویکرد در زمان شما صرفه جویی می کند با کاهش نتایج جستجو فقط به آن دسته از طراحان شخصیت که می توانند نقل قول متناسب با نیازهای دقیق شما را ارائه دهند. رویکرد دوم نمای وسیع تری از خدمات موجود در آنجا ارائه می دهد. اگرچه این روند کمی کند است ، ممکن است برای کسانی که هنوز مطمئن نیستند که به چه چیزهایی نیاز دارند ، مناسب باشد.

فریلنسر

Freelancer.com یک وب سایت است که به آزادکاران فرصت می دهد تا در زمینه های مختلف هنری پروژه هایی را انجام دهند. این روند بدین ترتیب ادامه می یابد: شما پروژه خود را با تمام مشخصات لازم که در ذهن دارید منتشر می کنید و سپس طراحان شخصیت با نقل قول با شما تماس می گیرند.

نکته خوب در مورد این فرایند این است که شما می توانید بدون نیاز به ارتباط با هر طراح شخصیت ابتدا با پیشنهادهای مختلف متفاوت مقایسه کنید. این فرایند به شما امکان می دهد تا در جستجوی بهترین فریلنسر صرفه جویی کنید و در عین حال این فرصت را به شما می دهد که فقط برای افرادی که قادر به انجام کار شما هستند تحقیق کنید.

https://maktabtv.com/Courses/character-design/

99designs جمعی از طراحان در تمام زمینه های خلاقانه از جمله طراحی شخصیت است. مزیت این پلتفرم این است که می توانید صدها مفهوم طراحی متفاوت را حتی اگر بودجه دریافت کنید دریافت کنید. این پلتفرم به دو روش کار می کند:

شما می توانید یک طراح را استخدام کنیدویا سفارش طراحی کاراکتر. این رویکرد برای کسانی مناسب است که می دانند از نظر سبک و جهت هنری به چه چیزهایی نیاز دارند. شما قادر به درخواست نقل قول از طراحان مختلف مورد نظر خود هستید و سپس در مورد شرایط با آنها مذاکره کنید تا اینکه طراح شخصیت مورد علاقه خود را انتخاب کنید.
شما می توانید یک مسابقه را شروع کنید. شما خلاصه های خود را با درج مطالب مورد نیاز خود می نویسید و همه کارهایی را که باید انجام شود توصیف می کند. سپس بسته به برنامه خود ، طرح های واقعی را از طراحان شخصیت دریافت می کنید. این پلتفرم بسته های مختلف مسابقه را ارائه می دهد. هرچه قیمت بالاتر باشد ، طراحان بیشتری وارد رقابت شما می شوند. در پایان ، طرح مورد علاقه خود را انتخاب می کنید.

فراموش نکنید که مقاله ما را برای بهترین وب سایتها برای استخدام طراحان مستقل بررسی کنید

 

شبکه های اجتماعی طراح
شبکه های اجتماعی طراح مکانی عالی برای تحسین هنر در تمام اشکال و اشکال آن است. همچنین ، این مکان ها ارتباط با یک طراح شخصیت را که کار شما را به خود جلب کرده است ، برای شما آسان می کند. البته این رویکرد خطرات را نیز پنهان می کند. شاید پیدا کردن طراح که کار شما را واقعاً دوست دارید ، زمان ببرد و وقتی این اتفاق بیفتد ، ممکن است این طراح وماً به دنبال کار اضافی در حال حاضر نباشد. با این حال ، این همیشه یک حرکت خوب است


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


لابراتوار برادران تاجیک موسسه حقوقی ثبتی مشهور ما زندگی می کنیم برای مردن سردار شهید سلیمانی Unity Store Angela به حکمتش دل بسپار دفتر پیشخوان خدمات دولت کاشان برای عزیزترینهام روزانه های یک نویسنده نوپا